Teknoloji

Teknoloji Haberleri

Baysak, 'Dijital dönüşüm iş dünyasının vazgeçilmez bir aracı haline geldi'

Sağlıktan sanayiye, hizmetten pazarlamaya tüm sektörlerin teknolojiye ayak uydurmaya ve kendisini günden güne geliştirip değiştirmeye devam etiğini vurgulayan EB Dijital Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Baysak, 'Dijital dönüşüm iş dünyasının vazgeçilmez bir aracı haline geldi' dedi.

Açılalı 3 yıl oldu, Elazığ'a 7 ödül getirdi

Elazığ'da yaklaşık 3 yıl önce açılışı gerçekleştirilen İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi, bünyesindeki Girişimci Kuluçka Merkezinde geliştirilen projelerle 3 farklı kategoriden 7 ödül alma başarısı gösterdi.

Elazığ'da gözlem etkinliği düzenlendi

Elazığ Gençlik Merkezi tarafından gözlem etkinliği düzenlendi.

Baysak, 'Doğru bir dijital imaj pazar maliyetlerini azaltır'

Dijital imajın önemine değinen EB Dijital Ajans firma yöneticisi Ertuğrul Baysak, 'Firmalar için oluşturulan doğru bir dijital imaj ürünü pazarlanacağı bölgedeki son kullanıcı veya alıcılar için pazar maliyetlerini ortadan kaldırır' dedi.

Baysak, 'Yatırım ve istihdam için elimizden geleni yapacağız'

Elazığ'a yeni yatırımlar ve beraberinde gelecek olan istihdam için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını dile getiren EB Dijital Ajans firma yöneticisi Ertuğrul Baysak, 'Yatırımcılara, Elazığ'ın avantajlarını ve fırsatlarını anlatarak, yatırımcıları çekmek için kentin dinamikleriyle birlikte bizde elimizde geleni yapacağız dedi.

Nasa Space Apps Challenge'a Yoğun İlgi

Çevre sorunlarının çözülmesi ve uzay teknolojilerinde ilerleme kaydedilmesi gibi konularda yeni fikirlerin üretildiği NASA Apps Challenge etkinliği Elazığ Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

TEKNOFEST’TE İpek Yolu Gençlik Merkezi Roket Takımı 2 Ödül Birden Aldı

Elazığ İl Özel İdaresi bünyesinde faaliyetlerine devam eden Cumhurbaşkanlığı Himayesinde ki İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi, Türkiye’nin en büyük teknoloji etkinliği TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde iki ödül birden alarak, başarılarına bir yenisini ekledi. İpek Yolu Gençlik Merkezi TEKNOFEST 2022'de 'Roket Yarışması Orta İrtifa Kategorisi'nde "Türkiye 3.'lüğü Ödülü" ile "En İyi Sunum Ödülü" verildi.

Toplam 7 haber.